Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Kňazi, veriaci aj neveriaci proti zabíjaniu desaťtisíce nenarodených detí!

20. 6. 2010

Z. Pleštinská, od Starej Ľubovne, europoslankyňa do roku 2009 napísala, že vie o krajoch a okresoch, kde funkcionári vážne uvažujú o koalícii so Smerom.

 

 

Pán farár z Kluknavy nám poslal na vedomie jeho list riaditeľke CBR. Preto ho radi publikujeme:

 

 

Vážená pani riaditeľka.

Možnosť, ktorú vo svojom liste ponúkate je naozaj zaujímavá a téma je nadmieru vážna. Aj okolnosti ohľadom súčasnej politickej situácie sú iste iné ako pred časom. Z mnohým sa dá súhlasiť, uvažovať o tom, vážne a zodpovedne o veciach jednať ...

Ale rozhodne nemôžem súhlasiť s takým ultimatívnym postojom voči p. predsedovi Figeľovi a s prenášaním "všetkej" zodpovednosti len na jeho osobu či celé hnutie.

 

Paľo Ondrík, kluknavský farár

 

 

Drahí bratia a sestry v Kristu! Prosim Vás v mene potratmi vraždených nenarodených detí: Je treba prijať ponuku SMER-u zakázať v Slovenskej republike vraždenie potratmi nenarodených detí na základe poľského modelu!!

Právo na život nenarodených detí ako to najzákladnejšie právo ĺudských bytostí je doležitejšie než akákoľvek pravicová či ľavicová ekonomika, biznis či \"prachy\"...

 

s prejavom hlbokej úcty

JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

 

Karol DUCAK, ducak.karol@zoznam.sk, katolícky publicista a spisovateľ

 

Drahí otcovia biskupi, vážení predstavitelia politických strán,

 

prepáčte mi, ale cítim naliehavú potrebu osloviť vás týmto článkom a bol by som rád, keby sa dostal na všeobecnú známosť. Nech mi to odpustí každý z Vás, koho by článok snáď pohoršil, ale nemôžem mlčať. Tí z Vás, ktorí uznajú za vhodné, aby sa článok dostal na všeobecnú známosť, prosím, aby ho rozširovali ďalej. Článok už medzitým bol uverejnený na internete, ale nebránim sa jeho uverejneniu aj inde. Dávam vopred súhlas s jeho uverejnením kdekoľvek a kedykoľvek. Vedie ma k tomu vážna obava o budúcnosť nás, katolíkov, v tomto štáte. Nemôžem sa zbaviť pocitu a obávam sa, že tentokrát budem zlým prorokom, no tvrdím, že spojenie KDH s vlkmi v rúchu baránka, neoliberálmi z SDKÚ-DS, SaS a Most-Híd, bude pre nás ďalšou trpkou pilulkou.

 

S úctou

 

Karol Dučák, 19 júna 2010, 16:12:28

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Dobro nemozno ziskat obchodom so zlom

(TOMAS, 21. 6. 2010 8:19)

Tomas Michalik Uz som raz chcel koncit s tebou diskusiu ale teraz to uz urobim a este raz ti zapakujem aby si pochopil uplne pokojne a vecne:
1,AJ JA AJ ZNACNA CAST KDH AJ KNAZI OBE SKUPINY SU PROTI POTRATOM A ZA INE ETICKE A KRESTANSKE OTAZKY
2, SMER ANI SNS VOBEC NEPODPORIA BIOETICKE OTAZKY PRETOZE TO NEUROBILI DOTERAZ. AK ICH CHCU PODLA VAS PODPORIT TERAZ ... Zobraziť viacMOZU TAK UROBIT PRI HLASOVANI V PARLAMENTE.
3, SPAJAT SA a obchodovat S TYMITO STRANAMI KTORE VEDOME KRADNU A KLAMU A JE PRI NAJMENSOM NEMORALNE A NEETICKE

Z tychto troch bodov je uplne jasne ze spajas hrusky z jablkami. Este raz opakujem kto je za hodnoty zivota sa ukaze pri hlasovani
TAK TA SLUSNE PROSIM NESTVI PROTI SEBE KDH, KNAZOV A SLOVENSKO A POCKAJ NA HLASOVANIE O ETICKYCH OTAZKACH
DAKUJEM.