Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Podporme Svätého Otca

7. 5. 2009

Tisíce ľudí v celom svete podpisujú podporu Svätému Otcovi Benediktovi XVI. Tieto petície sa rozbehli v dôsledku najmä mediálnych, ale aj oficiálnych štátnych verbálnych útokov, napr. Belgicka voči výrokom Svätého Otca o neúčinnosti obrany pred šírením AIDS len propagáciou a distribúciou kondómov. Dnes sa malo hlasovať o odsúdení slov pápeža dokonca v Európskom parlamente (viac: list riaditeľa Fóra života).

Fórum života napomáha zapojiť sa do petície HLI (Human Life International – medzinárodná organizácia na obranu ľudského života) aj nám všetkým. Môžeme tak podporiť svojím podpisom Svätého Otca voči verbálnym útokom na.neho pre vyslovenie pravdy o nízkej účinnosti boja proti šíreniu AIDS. Kliknutím na petíciu a jej vyplneníme vykonáme aspoň to minimum.

Poriadateľ petície zaručuje utajenie mien všetkých podpísaných, k žiadnemu menu sa nedostane ani osobný tajomník Svätého Otca, mená dostane len pápež osobne.

Ak si však myslí-te, že katolícke cirkvi nie sú tajnými sektami a že je vhodné nielen vyznať Ježiša Krista aj verejne, pred ľuďmi (Lk 12,8), ale rovnako aj verejne, pred ľuďmi podporiť Jeho námestníka, klikni-te a vyplňte, prosíme aj túto petíciu s prakticky rovnakým textom a povzbuď-te k podpisu aj svojich znamych. Ďakujeme.

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Podporujem svätého Otca Benedikta xvI

(Valachová Hilda Dvorec BnB dôchodkyňa, 23. 8. 2009 16:05)

www.hsls.sk/2009/petitionJzB.htm

(www.hsls.sk/2009/petitionJzB.htm, 13. 6. 2009 22:08)

Asi by bolo lepšie, keby ste sa pripojili k oficiálnej petícii na podporu sv. Otca, napr. na www.hsls.sk/2009/petitionJzB.htm
Táto petícia bola už síce sv. Otcovi odnesená, ale podpisy sa priebežne zbierajú ďalej.

Podporujem svätého Otca Benedikta XVI

(Mgr.Alena Bartalová, 18. 5. 2009 19:06)

Som učiteľkou a veľmi dobre chápem vyjadrenie svätého Otca.Ako môžeme prijať iba materiálne ochrany.Vedˇto je iba polovica človeka.Ochrana sa musí šíriť v troch úrovniach.Telo -rozum,psyché-vôľa
duch -boží.Chropov 908 64

Podporujem Svätého Otca

(Mária Konečná, 17. 5. 2009 22:33)

učiteľka na ZUŠ, t. č. na MD, Trnava

Podporujem Svätého Otca

(Rečlová Viera, 15. 5. 2009 12:54)

vychovávateľka, Žiar nad Hronom

paradox......?

(jana, 15. 5. 2009 9:50)


na jednej strane podporujme sv. Otca a sami zastávajme hodnoty a na druhej strane propagácia durex?

Vrelo vítam takúto iniciatvu

(Administrátor, 14. 5. 2009 14:12)

Karol Dučák napísal 12. 5. v otvorenom e-maili: vo svete sa s úspechom rozbehla petíciu na podporu pápeža Benedikta XVI. Vrelo vítam takúto iniciatívu a dodávam: Vyhlásme nekompromisnú vojnu všetkým formám morálnej zvrhlosti liberálnej spoločnosti, ktorá ohrozuje sama seba a teda aj nás všetkých. Nemlčme! Bojujme! Ide o všetko! Verte mi!

Komentár k petícii

(Administrátor, 14. 5. 2009 13:48)

Ing. Anton Horváth komentoval petíciu na podporu Svätého Otca na stránke www.nazory.estranky.sk dnes o 13:34:

"Podporujem sv. Otca Benedikta XVI. v jeho tak často nepochopenom a hrubo znevažovanom úsilí o udržanie pravej viery a ľudsky dôstojných mravov. Nebráňte veriacim držať sa svojho presvedčenia a žiť podľa neho."

podpora života

(iveta, 14. 5. 2009 13:41)

Nuž, myslím, že každý ruzumný a rozhľadený človek, s "funkčným" srdcom chráni to, čo je nu vzácne, čo je skutočné ,pravdivé, krásne...ako skutočná láska, rodina, deti...život v jeho jedinečnej podobe.
Sv. Otec pokračuje v krokoch velikána -Jána Pavla II.Toho milovalo a vážilo si množstvo ľudí, nie len katolíci. Terajší Sv. Otec bráni hodnoty, nejde o slovíčka, alebo upevnenie moci cirkvi...Myslím, že treba siahnuť hlbšie do vnútra a pochopiť, o čo mu ide.

matka na materskej dovolenke

(Iraida Bararu, 13. 5. 2009 12:47)

Podporujem Svätého Otca

Podporujem Svätého otca

(Anna Sekeráková, 12. 5. 2009 8:04)

SZČO, Lipany

V EP sa včera hlasovalo

(Administrátor, 8. 5. 2009 8:58)

M. Michalčík zrejme odosielal svoj e-mail 6. mája. A včera 7. mája sa o navrhovanej deklarácii odsudzujúcej výroky Svätého Otca v EP skutočne hlasovalo.

Návrh bol zamietnutý!

Petície sú však stále aktuálne. Po Belgicku a Španielsku môžu nasledovať iné krajiny pohoršujúce sa nad názormi, že kondómy a zdanlivo "bezpečný" sex by nemali byť súčasťou "ideálneho" životného štýlu a že nie sú ani dostatočne spoľahlivou zbraňou proti šíreniu AIDS. A nielen štáty, ale aj veľká časť ich obyvateľov.